UHP-350-3.3
UHP-350-3.3 MEAN WELL
2724887.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - UHP-350-3.3 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, Zulassung für ITE-Anwendungen, ITE & Haushalt, 1 Ausgänge, 198 W
tariffCode: 85044030
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 90V AC bis 264V AC
Produktpalette: UHP-350 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 3.3VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 60A
Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 198W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - UHP-350-3.3 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, Zulassung für ITE-Anwendungen, ITE & Haushalt, 1 Ausgänge, 198 W, tariffCode: 85044030, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsspannung, V AC: 90V AC bis 264V AC, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: UHP-350 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 3.3VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 60A, Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 198W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-350-3.3 UHP-350-3.3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 198W
Packaging: Box
Power (Watts): 198W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.66" L x 2.44" W x 1.22" H (220.0mm x 62.0mm x 31.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88.5%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 60 A
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
UHP-350-3.3 UHP-350-3.3 Виробник : MEAN WELL UHP-350%28R%29-spec.pdf AC/DC, 198W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 3.3V/60A, розміри 220x62x31 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-350-3.3 UHP-350-3.3 Виробник : MEAN WELL UHP-350%28R%29-spec.pdf AC/DC, 198W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 3.3V/60A, розміри 220x62x31 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
UHP-350-3.3 UHP-350-3.3 Виробник : MEAN WELL UHP-350-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 198W 3.3V 60A W/ PFC Enclosed
UHP-350-3.3 UHP-350-3.3 Виробник : MEAN WELL UHP-350(R)-spec.pdf Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 198W; 3.3VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 198W
Output voltage: 3.3V DC
Output current: 60A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 220x62x31mm
Manufacturer series: UHP-350
Operating temperature: -30...70°C
Electrical connection: terminal block
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 88.5%