UHP-350-4.2
UHP-350-4.2 MEAN WELL
UHP-350-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 252W 4.2V 60A W/ PFC Enclosed
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 4.2V 252W, Packaging: Box, Power (Watts): 252W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 8.66" L x 2.44" W x 1.22" H (220.0mm x 62.0mm x 31.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 4.2V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 60 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-350-4.2 UHP-350-4.2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 4.2V 252W
Packaging: Box
Power (Watts): 252W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.66" L x 2.44" W x 1.22" H (220.0mm x 62.0mm x 31.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 4.2V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 60 A
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
UHP-350-4.2 UHP-350-4.2 Виробник : MEAN WELL UHP-350%28R%29-spec.pdf AC/DC, 252W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 4.2V/60A, розміри 220x62x31 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-350-4.2 UHP-350-4.2 Виробник : MEAN WELL UHP-350%28R%29-spec.pdf AC/DC, 252W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 4.2V/60A, розміри 220x62x31 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт