UHP-350-48
UHP-350-spec.pdf
Код товару: 169090
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
Ціна
UHP-350-48 UHP-350-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 350W
Packaging: Box
Power (Watts): 350W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.66" L x 2.44" W x 1.22" H (220.0mm x 62.0mm x 31.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 7.3 A
на замовлення 306 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
UHP-350-48 UHP-350-48 Виробник : MEAN WELL UHP-350-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 350.4W 48V 7.3A W/ PFC
на замовлення 352 шт:
Кількість Ціна
UHP-350-48 UHP-350-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. uhp-350-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 7.3A 350.4W 7-Pin
на замовлення 22 шт:
Мінімальне замовлення: 2
UHP-350-48 UHP-350-48 Виробник : MEAN WELL MWEC-S-A0017493743-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MEAN WELL - UHP-350-48 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE & Haushalt, 1 Ausgänge, 350.4 W, 48 VDC, 7.3 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 90V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: UHP-350 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 7.3A
Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 350.4W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 15 шт:
товару немає в наявності
UHP-350-48 UHP-350-48 Виробник : MEAN WELL UHP-350%28R%29-spec.pdf AC/DC, 350.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 48V/7.3A, розміри 220x62x31 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
UHP-350-48 UHP-350-48 Виробник : MEAN WELL UHP-350%28R%29-spec.pdf AC/DC, 350.4W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 48V/7.3A, розміри 220x62x31 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт