UHP-350R-15
UHP-350R-15 MEAN WELL
UHP-350-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 351W 15V 23.4A Redun dant Function
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 351W, Packaging: Box, Power (Watts): 351W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 8.66" L x 2.44" W x 1.22" H (220.0mm x 62.0mm x 31.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 23.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-350R-15 UHP-350R-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-350-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 351W
Packaging: Box
Power (Watts): 351W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.66" L x 2.44" W x 1.22" H (220.0mm x 62.0mm x 31.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 23.4 A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
UHP-350R-15 UHP-350R-15 Виробник : MEAN WELL UHP-350%28R%29-spec.pdf AC/DC, 351W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/23.4A, розміри 220x62x31 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-350R-15 UHP-350R-15 Виробник : MEAN WELL UHP-350%28R%29-spec.pdf AC/DC, 351W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/23.4A, розміри 220x62x31 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт