UHV1E222MHD
UHV1E222MHD Nichicon
e-uhv.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 12 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 2.846 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.795 A @ 100 kHz
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 12 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 2.846 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.795 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHV1E222MHD UHV1E222MHD Виробник : Nichicon e_uhv.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25volts 2200uF 105c 12.5x31.5 5LS