UJ2D1220K
UJ2D1220K Qorvo (UnitedSiC)
UJ2D1220K.pdf
Виробник: Qorvo (UnitedSiC)
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; SiC; THT; 1.2kV; 10Ax2; TO247-3; UJ2D
Type of diode: Schottky rectifying
Technology: SiC
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 1.2kV
Load current: 10A x2
Semiconductor structure: common cathode; double
Case: TO247-3
Max. forward voltage: 1.5V
Max. forward impulse current: 120A
Power dissipation: 60/272W
Manufacturer series: UJ2D
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; SiC; THT; 1.2kV; 10Ax2; TO247-3; UJ2D, Type of diode: Schottky rectifying, Technology: SiC, Mounting: THT, Max. off-state voltage: 1.2kV, Load current: 10A x2, Semiconductor structure: common cathode; double, Case: TO247-3, Max. forward voltage: 1.5V, Max. forward impulse current: 120A, Power dissipation: 60/272W, Manufacturer series: UJ2D.
Інші пропозиції UJ2D1220K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UJ2D1220K UJ2D1220K Виробник : UnitedSiC UJ2D1220K-1085729.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 1200V/20A SiC SCHOTTKY DIODE G2