uLCD-32PTU
  • uLCD-32PTU
  • uLCD-32PTU
uLCD-32PTU 4D Systems
ULCD-32PTU.pdf
Виробник: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 3.2"; 240x320; Window dimensions: 48.6x64.8mm; uLCD
Interface: I2C; UART
Manufacturer series: uLCD
Dimensions: 56.32x92.19x15.9mm
Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips
Window dimensions (H x W): 48.6x64.8mm
Screen size: 3.2"
Supply voltage: 5V DC
Display resolution: 240x320
Luminosity: 250cd/m2
Contrast: 450:1
No. of colours: 65k
Viewing angle: 150°
Microcontroller: PICASO
Touchpad: resistance
Display features: smart
Type of display: TFT
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.2"; 240x320; Window dimensions: 48.6x64.8mm; uLCD, Interface: I2C; UART, Manufacturer series: uLCD, Dimensions: 56.32x92.19x15.9mm, Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips, Programmers and development kits features: audio amplifier; I/O x13; litium-ion battery charger; socket for microSD cards; speaker, Window dimensions (H x W): 48.6x64.8mm, Screen size: 3.2", Supply voltage: 5V DC, Display resolution: 240x320, Luminosity: 250cd/m2, Contrast: 450:1, No. of colours: 65k, Viewing angle: 150°, Microcontroller: PICASO, Touchpad: resistance, Display features: smart, Type of display: TFT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
uLCD-32PTU uLCD-32PTU Виробник : 4D Systems Pty Ltd home Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
uLCD-32PTU uLCD-32PTU Виробник : 4D Systems 898824D60EA66532A82E6CF42A26E13A6F261C7105F1045602D7AE93BBDE5C62.pdf Display Modules 3.2" QVGA Intell Tch Screen LCD Mod
на замовлення 464 шт:
ULCD-32PTU ULCD-32PTU Виробник : 4D SYSTEMS 349 Description: 4D SYSTEMS - ULCD-32PTU - LCD-Grafikanzeige, 240 x 320, RGB, 5V, I2C, UART, Resistiv
tariffCode: 85312095
Bauform der Anzeige: Modul
rohsCompliant: YES
LCD-Anzeige: TFT
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Zeichensatz: -
Farbe Hintergrundbeleuchtung: -
Logikspannung: 5V
Betriebstemperatur, min.: -20°C
euEccn: NLR
Modulgröße: 56.3mm x 79.7mm
Anzeigemodus: Resistiv
Auflösung: 240 x 320
Produktpalette: -
productTraceability: No
Schnittstelle: I2C, UART
Betriebstemperatur, max.: 70°C