ULCD-43DT-AR
ULCD-43DT-AR 4D Systems
uLCD-43DT-AR.pdf ULCD-43D.pdf
Виробник: 4D Systems
Category: Solutions Compatible with Arduino
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Window dimensions: 95.04x53.85mm
Interface: I2C; SPI; UART
Connection: pin strips
Manufacturer series: uLCD
Dimensions: 119.8x67.3x15.2mm
Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips
Window dimensions (H x W): 95.04x53.85mm
Screen size: 4.3"
Supply voltage: 5V DC
Display resolution: 480x272
Luminosity: 480cd/m2
Contrast: 350:1
No. of colours: 65k
Microcontroller: DIABLO16
Touchpad: resistance
Display features: smart
Type of display: TFT
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Solutions Compatible with Arduino, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Window dimensions: 95.04x53.85mm, Interface: I2C; SPI; UART, Connection: pin strips, Manufacturer series: uLCD, Dimensions: 119.8x67.3x15.2mm, Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips, Programmers and development kits features: audio amplifier; I/O x16; socket for microSD cards; speaker, Window dimensions (H x W): 95.04x53.85mm, Screen size: 4.3", Supply voltage: 5V DC, Display resolution: 480x272, Luminosity: 480cd/m2, Contrast: 350:1, No. of colours: 65k, Microcontroller: DIABLO16, Touchpad: resistance, Display features: smart, Type of display: TFT.
Інші пропозиції ULCD-43DT-AR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULCD-43DT-AR ULCD-43DT-AR Виробник : 4D Systems Pty Ltd 85 Description: LCD ARDUINO 4.3" SHIELD & CBL
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Not For New Designs
товару немає в наявності
ULCD-43DT-AR ULCD-43DT-AR Виробник : 4D Systems 85 Display Modules 4.3" LCD Pack for Arduino