ULCD-43DT
ULCD-43DT 4D Systems Pty Ltd
244
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Interface: TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Not For New Designs
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Window dimensions: 95.04x53.85mm, Type of display: TFT, Screen size: 4.3", Display resolution: 480x272, Display features: smart, Contrast: 350:1, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 95.04x53.85mm, Dimensions: 119.8x67.3x15.2mm, Interface: I2C; SPI; UART, Luminosity: 480cd/m2, Microcontroller: DIABLO16, Manufacturer series: uLCD, Supply voltage: 5V DC, Programmers and development kits features: audio amplifier; I/O x16; socket for microSD cards; speaker, Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips, Touchpad: resistance.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULCD-43DT ULCD-43DT Виробник : 4D Systems 244 Display Modules 4.3" Intell LCD Mod w/ Resistive Tch
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ULCD-43DT
+1
ULCD-43DT Виробник : 4D Systems ULCD-43D.pdf Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Window dimensions: 95.04x53.85mm
Type of display: TFT
Screen size: 4.3"
Display resolution: 480x272
Display features: smart
Contrast: 350:1
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 95.04x53.85mm
Dimensions: 119.8x67.3x15.2mm
Interface: I2C; SPI; UART
Luminosity: 480cd/m2
Microcontroller: DIABLO16
Manufacturer series: uLCD
Supply voltage: 5V DC