ULN2003V12DR
ULN2003V12DR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12
Виробник: Texas Instruments
Description: IC PWR RELAY NPN 1:1 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Darlington
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 7
Interface: Parallel
Switch Type: Relay, Solenoid Driver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Low Side
Input Type: Inverting
Voltage - Load: 20V (Max)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 700mA
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: 16-SOIC
Part Status: Active
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEXAS INSTRUMENTS - ULN2003V12DR - Peripherietreiber, induktive Last, 7 Ausgänge, 3.3V-5V Versorgungsspannung, 16V/140mAout, SOIC-16, tariffCode: 85423990, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 140mA, isCanonical: Y, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Ausgangsspannung: 16V, Versorgungsspannung, min.: -, euEccn: NLR, Bauform - Treiber: SOIC, Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Versorgungsspannung, max.: -, Anzahl der Ausgänge: 7Ausgänge, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULN2003V12DR ULN2003V12DR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12 Description: TEXAS INSTRUMENTS - ULN2003V12DR - Peripherietreiber, induktive Last, 7 Ausgänge, 3.3V-5V Versorgungsspannung, 16V/140mAout, SOIC-16
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 140mA
isCanonical: N
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: 16V
Versorgungsspannung, min.: -
euEccn: NLR
Bauform - Treiber: SOIC
Produktpalette: -
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: -
Anzahl der Ausgänge: 7Ausgänge
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 686 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
ULN2003V12DR ULN2003V12DR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12 Description: IC PWR RELAY NPN 1:1 16SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Darlington
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 7
Interface: Parallel
Output Configuration: Low Side
Input Type: Inverting
Voltage - Load: 20V (Max)
Current - Output (Max): 700mA
Ratio - Input:Output: 1:1
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 5
ULN2003V12DR ULN2003V12DR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12 Darlington Transistors Low Pwr Relay Driver
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 140mA
isCanonical: Y
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Ausgangsspannung: 16V
Versorgungsspannung, min.: -
euEccn: NLR
Bauform - Treiber: SOIC
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Versorgungsspannung, max.: -
Anzahl der Ausgänge: 7Ausgänge
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 686 шт:
Мінімальне замовлення: 10
ULN2003V12DR ULN2003V12DR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12 Power Switch Lo Side 7-OUT 0.095A 16-Pin SOIC T/R
товару немає в наявності