Продукція > ULN > ULN2003V12PWR
ULN2003V12PWR
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12
Код товару: 126339
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULN2003V12PWR ULN2003V12PWR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12 Description: TEXAS INSTRUMENTS - ULN2003V12PWR - Relaistreiber & Sink-Treiber für induktive Lasten, 7 Ausgänge, 3V-5V Versorgung, 140mAout, TSSOP-16
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 140mA
Qualifikation: -
isCanonical: N
IC-Gehäuse / Bauform: TSSOP
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Versorgungsspannung, min.: -
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Anzahl der Pins: 16Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: -
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 1703 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
ULN2003V12PWR ULN2003V12PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12 Description: MOSFET 7CH 16TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output Type: Darlington
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 7
Interface: Parallel
Switch Type: Relay, Solenoid Driver
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Low Side
Input Type: Inverting
Voltage - Load: 20V (Max)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 700mA
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
ULN2003V12PWR ULN2003V12PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12 Darlington Transistors Low Pwr Relay Driver
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 140mA
Qualifikation: -
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: TSSOP
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, min.: -
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 16Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Versorgungsspannung, max.: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Мінімальне замовлення: 10
ULN2003V12PWR ULN2003V12PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12 Power Switch Lo Side 7-OUT 0.095A 16-Pin TSSOP T/R
товару немає в наявності
ULN2003V12PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003v12 MOSFET 7CH 16TSSOP Група товару: Мікросхеми стандартної логіки Од. вим: шт
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Darlington
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 7
Interface: Parallel
Output Configuration: Low Side
Input Type: Inverting
Voltage - Load: 20V (Max)
Current - Output (Max): 700mA