ULR15S-R006FT2
ULR15S-R006FT2 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710718.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ULR15S-R006FT2 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 6000 µohm, ULR Series, 2010 [Metrisch 5025], 1.5 W, ± 1%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1.5W
isCanonical: N
Widerstand: 6000µohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ULR Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 2.54mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 4285 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ULR15S-R006FT2 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 6000 µohm, ULR Series, 2010 [Metrisch 5025], 1.5 W, ± 1%, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1.5W, isCanonical: N, Widerstand: 6000µohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 5.08mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ULR Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 2.54mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULR15S-R006FT2 ULR15S-R006FT2 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics TTRB_S_A0011996894_1-2565696.pdf Current Sense Resistors - SMD 0.006 ohm 1% 1.5W AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ULR15S-R006FT2 ULR15S-R006FT2 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710718.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ULR15S-R006FT2 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 6000 µohm, ULR Series, 2010 [Metrisch 5025], 1.5 W, ± 1%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1.5W
isCanonical: Y
Widerstand: 6000µohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ULR Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2.54mm