ULR15S-R007FT2
ULR15S-R007FT2 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710718.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ULR15S-R007FT2 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 7000 µohm, ULR Series, 2010 [Metrisch 5025], 1.5 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1.5W
Widerstand: 7000µohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ULR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 2.54mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 8049 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ULR15S-R007FT2 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 7000 µohm, ULR Series, 2010 [Metrisch 5025], 1.5 W, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1.5W, Widerstand: 7000µohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 5.08mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ULR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 2.54mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ULR15S-R007FT2 ULR15S-R007FT2 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710718.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ULR15S-R007FT2 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 7000 µohm, ULR Series, 2010 [Metrisch 5025], 1.5 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1.5W
Widerstand: 7000µohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ULR Series
Produktbreite: 2.54mm