ULR3N-R003FT2
ULR3N-R003FT2 TT ELECTRONICS / WELWYN
3361026.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ULR3N-R003FT2 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.003 ohm, ULR Series, 1225 [Metrisch 3064], 3 W, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1225 [Metrisch 3064]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 3W
Widerstand: 0.003ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 100ppm/C
Produktlänge: 3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ULR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 6.35mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ULR3N-R003FT2 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.003 ohm, ULR Series, 1225 [Metrisch 3064], 3 W, ± 1%, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1225 [Metrisch 3064], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 3W, Widerstand: 0.003ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 100ppm/C, Produktlänge: 3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ULR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 6.35mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULR3N-R003FT2 ULR3N-R003FT2 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 3361026.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ULR3N-R003FT2 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.003 ohm, ULR Series, 1225 [Metrisch 3064], 3 W, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 3W
Widerstand: 0.003ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 1%
Produktlänge: 3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ULR Series
Produktbreite: 6.35mm