Продукція > E-SWITCH > ULV7F2H11G341
ULV7F2H11G341
ULV7F2H11G341 E-Switch
ULV7.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPDT
Type: Anti-Vandal, Illuminated
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, Blue
Illumination Voltage (Nominal): 3 VDC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.20mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 3A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPDT, Type: Anti-Vandal, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, Blue, Illumination Voltage (Nominal): 3 VDC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.20mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V.
Інші пропозиції ULV7F2H11G341
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULV7F2H11G341 ULV7F2H11G341 Виробник : E-Switch ULV7F2H11G341-3459627.pdf Pushbutton Switches 3A 250VAC ON-(ON) DPDT BLU LED 3V IP67