ULW2-15RJA25
ULW2-15RJA25 TT Electronics/Welwyn
ULW.pdf
Виробник: TT Electronics/Welwyn
Description: UL WIREWOUND FUSIBLE RESISTOR
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.354" L (3.80mm x 9.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 15 Ohms
на замовлення 2385 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UL WIREWOUND FUSIBLE RESISTOR, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.354" L (3.80mm x 9.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 15 Ohms.
Інші пропозиції ULW2-15RJA25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 15 Ohms