ULW5-68RJT075
ULW5-68RJT075 Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0011519829_1-2565640.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Wirewound Resistors - Through Hole 5W 68 ohm 5% FUSIBLE
на замовлення 1038 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 68 OHM 5W 5% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.283" Dia x 0.650" L (7.20mm x 16.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 68 Ohms.
Інші пропозиції ULW5-68RJT075
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ULW5-68RJT075 ULW5-68RJT075 Виробник : TT Electronics/Welwyn ULW.pdf Description: RES 68 OHM 5W 5% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.283" Dia x 0.650" L (7.20mm x 16.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 68 Ohms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 68 Ohms