Продукція > NICHICON > UMA1E470MDD1TP
UMA1E470MDD1TP
UMA1E470MDD1TP Nichicon
e-uma-1218975.pdf
Виробник: Nichicon
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 25 Volts 20%
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції UMA1E470MDD1TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UMA1E470MDD1TP UMA1E470MDD1TP Виробник : Nichicon e-uma.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
товару немає в наявності