Продукція > MURATA ELECTRONICS > UMAL201421A012TA01
UMAL201421A012TA01
UMAL201421A012TA01 Murata Electronics
UMAL1DSE.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP 50F 2.3V SURFACE MNT
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Electronic Battery 12mA (10C) 2.7volts Lithium Storage Dev.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UMAL201421A012TA01 UMAL201421A012TA01 Виробник : Murata Electronics UMAL1DSE-959212.pdf Electronic Battery 12mA (10C) 2.7volts Lithium Storage Dev