UMP-400-24
UMP-400-24 MEAN WELL
UMP-400-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Modular Power Supplies – Assembled 400W 24V 16.7A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 401W, Packaging: Box, Power (Watts): 401W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 9.84" L x 3.50" W x 1.46" H (250.0mm x 89.0mm x 37.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, Efficiency: 88.5%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 16.7 A.
Інші пропозиції UMP-400-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UMP-400-24 UMP-400-24 Виробник : MEAN WELL UMP-400-spec.pdf AC/DC, 400W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 24V/16.7А, розміри 250х89х37 мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UMP-400-24 UMP-400-24 Виробник : MEAN WELL UMP-400-spec.pdf AC/DC, 400W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 24V/16.7А, розміри 250х89х37 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UMP-400-24 UMP-400-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UMP-400-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 401W
Packaging: Box
Power (Watts): 401W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 9.84" L x 3.50" W x 1.46" H (250.0mm x 89.0mm x 37.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC
Efficiency: 88.5%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 16.7 A