Продукція > NICHICON > UMW1H4R7MDD1TP
UMW1H4R7MDD1TP
UMW1H4R7MDD1TP Nichicon
e-umw.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
на замовлення 2876 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 4.7uF 50 Volts 20%.
Інші пропозиції UMW1H4R7MDD1TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UMW1H4R7MDD1TP UMW1H4R7MDD1TP Виробник : Nichicon e-umw.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
UMW1H4R7MDD1TP UMW1H4R7MDD1TP Виробник : Nichicon e-umw-1219455.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 4.7uF 50 Volts 20%