Продукція > UNH > UNHS20300L
UNHS20300L
UNHS203_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник:
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис UNHS20300L
Description: IC CIRCUIT PROTECTR 1.2A SNMP 2P, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.091" W x 0.087" H (3.00mm x 2.30mm x 2.20mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Current Rating (Amps): 1.2 A, Voltage Rating - AC: 50 V, Voltage Rating - DC: 50 V.
Інші пропозиції UNHS20300L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UNHS20300L UNHS20300L Виробник : Panasonic Electronic Components UNHS203_Rev_Nov_2011.pdf Description: IC CIRCUIT PROTECTR 1.2A SNMP 2P
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.091" W x 0.087" H (3.00mm x 2.30mm x 2.20mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 1.2 A
Voltage Rating - AC: 50 V
Voltage Rating - DC: 50 V