UNR411300A
UNR411300A Panasonic Electronic Components
UNR411x_Series_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRANS PREBIAS PNP 300MW NS-B1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SIP
Mounting Type: Through Hole
Transistor Type: PNP - Pre-Biased
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 500nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 80 @ 5mA, 10V
Supplier Device Package: NS-B1
Part Status: Obsolete
Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50 V
Power - Max: 300 mW
Frequency - Transition: 80 MHz
Resistor - Base (R1): 47 kOhms
Resistor - Emitter Base (R2): 47 kOhms
Написати відгук
Description: TRANS PREBIAS PNP 300MW NS-B1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SIP, Mounting Type: Through Hole, Transistor Type: PNP - Pre-Biased, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 500nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 80 @ 5mA, 10V, Supplier Device Package: NS-B1, Part Status: Obsolete, Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50 V, Power - Max: 300 mW, Frequency - Transition: 80 MHz, Resistor - Base (R1): 47 kOhms, Resistor - Emitter Base (R2): 47 kOhms.
Інші пропозиції UNR411300A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SIP
Mounting Type: Through Hole
Supplier Device Package: NS-B1
Part Status: Obsolete
Power - Max: 300 mW
Frequency - Transition: 80 MHz
Resistor - Base (R1): 47 kOhms