UNR42100RA
UNR42100RA Panasonic Electronic Components
UNR421x Series_discon.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRANS PREBIAS NPN 300MW NS-B1
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 3-SIP
Mounting Type: Through Hole
Transistor Type: NPN - Pre-Biased
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 500nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V
Supplier Device Package: NS-B1
Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50 V
Power - Max: 300 mW
Frequency - Transition: 150 MHz
Resistor - Base (R1): 47 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS PREBIAS NPN 300MW NS-B1, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 3-SIP, Mounting Type: Through Hole, Transistor Type: NPN - Pre-Biased, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 500nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V, Supplier Device Package: NS-B1, Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50 V, Power - Max: 300 mW, Frequency - Transition: 150 MHz, Resistor - Base (R1): 47 kOhms.
Інші пропозиції UNR42100RA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SIP
Mounting Type: Through Hole
Supplier Device Package: NS-B1
Power - Max: 300 mW
Resistor - Base (R1): 47 kOhms