Продукція > UNR > UNR521500L
UNR521500L
UNR521x_Series_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник:
на замовлення 2600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис UNR521500L
Description: TRANS PREBIAS NPN 50V SMINI3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN - Pre-Biased, Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA, Current - Collector Cutoff (Max): 500nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V, Supplier Device Package: SMini3-G1, Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50 V, Power - Max: 150 mW, Frequency - Transition: 150 MHz, Resistor - Base (R1): 10 kOhms.
Інші пропозиції UNR521500L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UNR521500L UNR521500L Виробник : Panasonic Electronic Components UNR521x_Series_Rev_Nov_2011.pdf Description: TRANS PREBIAS NPN 50V SMINI3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN - Pre-Biased
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 250mV @ 300µA, 10mA
Current - Collector Cutoff (Max): 500nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 160 @ 5mA, 10V
Supplier Device Package: SMini3-G1
Current - Collector (Ic) (Max): 100 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 50 V
Power - Max: 150 mW
Frequency - Transition: 150 MHz
Resistor - Base (R1): 10 kOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 150 mW
Resistor - Base (R1): 10 kOhms