uOLED-96-G2
  • uOLED-96-G2
  • uOLED-96-G2
uOLED-96-G2 4D Systems
UOLED-96G2.pdf
Виробник: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: OLED; 0.96"; 96x64; Dim: 32.7x26.7x13.2mm; 4VDC,5.5VDC
Interface: GPIO; single-wire; UART
Manufacturer series: microOLED
Dimensions: 32.7x26.7x13.2mm
Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips
Window dimensions (H x W): 20.1x13.4mm
Screen size: 0.96"
Supply voltage: 4V DC; 5.5V DC
Display resolution: 96x64
No. of colours: 65k
Microcontroller: GOLDELOX
Display features: microSD card reader; smart
Type of display: OLED
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: OLED; 0.96"; 96x64; Dim: 32.7x26.7x13.2mm; 4VDC,5.5VDC, Interface: GPIO; single-wire; UART, Manufacturer series: microOLED, Dimensions: 32.7x26.7x13.2mm, Kit contents: connection cable; display module; documentation; header strips, Window dimensions (H x W): 20.1x13.4mm, Screen size: 0.96", Supply voltage: 4V DC; 5.5V DC, Display resolution: 96x64, No. of colours: 65k, Microcontroller: GOLDELOX, Display features: microSD card reader; smart, Type of display: OLED.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
uOLED-96-G2 uOLED-96-G2 Виробник : 4D Systems Pty Ltd 137 Description: GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.96"
Packaging: Box
Display Type: OLED - Passive Matrix
Backlight: Without Backlight
Interface: TTL
Viewing Area: 20.14mm W x 13.42mm H
Dot Pixels: 96 x 64
Diagonal Screen Size: 0.96" (24.38mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
uOLED-96-G2 uOLED-96-G2 Виробник : 4D Systems 137 Display Modules 0.96" Smart OLED Mod w/GOLDELOX
на замовлення 300 шт:
UOLED-96-G2 UOLED-96-G2 Виробник : 4D SYSTEMS 136 Description: 4D SYSTEMS - UOLED-96-G2 - Grafische OLED-Anzeige, 96 x 64, RGB, 5V, UART, 32.7mm x 26.7mm, -40 °C
tariffCode: 85312020
Bauform der Anzeige: Modul
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
MSL: -
usEccn: EAR99
Logikspannung: 5V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Modulgröße: 32.7mm x 26.7mm
Auflösung: 96 x 64
Produktpalette: -
productTraceability: No
Schnittstelle: UART
Betriebstemperatur, max.: 70°C