UP2B-820-R
UP2B-820-R Coiltronics / Eaton
eaton-up-uni-pac-drum-core-power_inductors-data-sh-1608801.pdf
Виробник: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 82uH 1.03A 0.2235ohms
на замовлення 330 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM.
Інші пропозиції UP2B-820-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UP2B-820-R UP2B-820-R Виробник : Eaton BUS_Elx_PM_4308_UNI_PAC_Power_Inductors.pdf Description: FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM
на замовлення 729 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 729 шт: