Продукція > UP2 > UP2B-821-R
UP2B-821-R
BUS_Elx_PM_4308_UNI_PAC_Power_Inductors.pdf
Виробник:
на замовлення 31481 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис UP2B-821-R
Description: FIXED IND 820UH 423MA 2.24 OHM.
Інші пропозиції UP2B-821-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UP2B-821-R UP2B-821-R Виробник : Eaton BUS_Elx_PM_4308_UNI_PAC_Power_Inductors.pdf Description: FIXED IND 820UH 423MA 2.24 OHM
товару немає в наявності
UP2B-821-R Виробник : Coiltronics / Eaton BUS_Elx_PM_4308_UNI_PAC_Power_Inductors-268242.pdf Fixed Inductors 820uH 0.334A 2.24ohms