UP2UC-681-R
UP2UC-681-R Eaton - Electronics Division
eaton-up2uc-power-inductor-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 680UH 400MA 2.02OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.02Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 2.5MHz
Current - Saturation (Isat): 400mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 400MA 2.02OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.02Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 2.5MHz, Current - Saturation (Isat): 400mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Інші пропозиції UP2UC-681-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UP2UC-681-R Виробник : Bussmann / Eaton coois06503_1-2264106.pdf Power Inductors - SMD 680uH 0.4A