Продукція > UP4 > UP4B-R47-R
UP4B-R47-R
BUS_Elx_PM_4308_UNI_PAC_Power_Inductors.pdf
Виробник:
на замовлення 62490 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис UP4B-R47-R
Description: FIXED IND 470NH 19.2A 1.9 MOHM.
Інші пропозиції UP4B-R47-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UP4B-R47-R UP4B-R47-R Виробник : Eaton BUS_Elx_PM_4308_UNI_PAC_Power_Inductors.pdf Description: FIXED IND 470NH 19.2A 1.9 MOHM
товару немає в наявності
UP4B-R47-R Виробник : Coiltronics / Eaton BUS_Elx_PM_4308_UNI_PAC_Power_Inductors-268242.pdf Fixed Inductors 0.47uH 51.7A 0.0019ohms