Продукція > CHINSAN (ELITE) > UPC0J152MP30811F5
UPC0J152MP30811F5
UPC0J152MP30811F5 Chinsan (Elite)
UPC%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POL 1500UF 20% 6.3V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.65 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POL 1500UF 20% 6.3V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.65 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UPC0J152MP30811F5 UPC0J152MP30811F5 Виробник : Chinsan (Elite) UPC%20Series.pdf Description: CAP ALUM POL 1500UF 20% 6.3V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 6.3 V