UPE0J821MP26308
UPE0J821MP26308 Chinsan (Elite)
UPE Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.7 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.7 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UPE0J821MP26308 UPE0J821MP26308 Виробник : Chinsan (Elite) UPE Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 6.3 V