Продукція > CHINSAN (ELITE) > UPE1D471KP30811U
UPE1D471KP30811U
UPE1D471KP30811U Chinsan (Elite)
UPE%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 470UF 10% 20V TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 14mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.97 A @ 100 kHz
на замовлення 675 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 470UF 10% 20V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 14mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.97 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UPE1D471KP30811U UPE1D471KP30811U Виробник : Chinsan (Elite) UPE%20Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 470UF 10% 20V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 20 V