Продукція > KYOCERA AVX > UQCAVA101JATME
UQCAVA101JATME
UQCAVA101JATME KYOCERA AVX
UQCx_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 250V 0505
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: A
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 250V 0505, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 pF.
Інші пропозиції UQCAVA101JATME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCAVA101JATME UQCAVA101JATME Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 100PF 250V 0505
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: A
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
UQCAVA101JATME UQCAVA101JATME Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 100pF C0G 0605 5% Tol