Продукція > KYOCERA AVX > UQCB7A220JATME
UQCB7A220JATME
UQCB7A220JATME KYOCERA AVX
UQCx_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22PF 500V 1111
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: A
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Capacitance: 22 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 500V 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Capacitance: 22 pF.
Інші пропозиції UQCB7A220JATME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCB7A220JATME UQCB7A220JATME Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 22PF 500V 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: A
Capacitance: 22 pF
товару немає в наявності
UQCB7A220JATME UQCB7A220JATME Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 22pF C0G 1210 5% Tol