Продукція > AVX > UQCFVA100JAT2A500
UQCFVA100JAT2A500
UQCFVA100JAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 10pF C0G 0805 5% Tol
на замовлення 765 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA100JAT2A\500 UQCFVA100JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 10PF 250V 0805
товару немає в наявності