Продукція > AVX CORPORATION > UQCFVA181JAT2A\500
UQCFVA181JAT2A\500
UQCFVA181JAT2A\500 AVX Corporation
UQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 180PF 250V 0805
на замовлення 738 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 180pF C0G 0805 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA181JAT2A\500 UQCFVA181JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 180PF 250V 0805
на замовлення 738 шт:
UQCFVA181JAT2A500 UQCFVA181JAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 180pF C0G 0805 5% Tol
на замовлення 500 шт: