Продукція > KYOCERA AVX > UQCFVA1R1BAT2A/500
UQCFVA1R1BAT2A/500
UQCFVA1R1BAT2A/500 Kyocera AVX
AVX_09022021_UQCx_Series_DS-2539718.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 1.1pF C0G 0805 0.1pF
на замовлення 509 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA1R1BAT2A\500 UQCFVA1R1BAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 1.1PF 250V 0805
на замовлення 510 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)