Технічний опис UQCFVA220JAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 22pF C0G 0805 5% Tol.
Інші пропозиції UQCFVA220JAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCFVA220JAT2A\500 | Виробник : AVX Corporation |
Description: CAP CER 22PF 250V 0805 |
товару немає в наявності |