Технічний опис UQCFVA221JAT2A\500 AVX Corporation
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 220pF C0G 0805 5% Tol.
Інші пропозиції UQCFVA221JAT2A\500
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP CER 220PF 250V 0805 |
товару немає в наявності |
UQCFVA221JAT2A500 | Виробник : AVX |