Продукція > KYOCERA AVX > UQCFVA300JAT2A
UQCFVA300JAT2A
UQCFVA300JAT2A KYOCERA AVX
UQCx_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 30PF 250V 0805
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 30pF C0G 0805 5% Tol.
Інші пропозиції UQCFVA300JAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA300JAT2A UQCFVA300JAT2A Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 30PF 250V 0805
товару немає в наявності
UQCFVA300JAT2A UQCFVA300JAT2A Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 30pF C0G 0805 5% Tol