Продукція > AVX CORPORATION > UQCFVA390JAT2A\500
UQCFVA390JAT2A\500
UQCFVA390JAT2A\500 AVX Corporation
UQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 39PF 250V 0805
на замовлення 550 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 39pF C0G 0805 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA390JAT2A\500 UQCFVA390JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 39PF 250V 0805
на замовлення 550 шт:
UQCFVA390JAT2A500 UQCFVA390JAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 39pF C0G 0805 5% Tol
на замовлення 768 шт: