Технічний опис UQCFVA3R0BAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 3pF C0G 0805 .1pF Tol.
Інші пропозиції UQCFVA3R0BAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCFVA3R0BAT2A\500 | Виробник : AVX Corporation |
Description: CAP CER 3PF 250V 0805 |
товару немає в наявності |