Продукція > AVX > UQCFVA3R0BAT2A500
UQCFVA3R0BAT2A500
UQCFVA3R0BAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 3pF C0G 0805 .1pF Tol
на замовлення 819 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA3R0BAT2A\500 UQCFVA3R0BAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 3PF 250V 0805
товару немає в наявності