Технічний опис UQCFVA470JAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 47pF C0G 0805 5% Tol.
Інші пропозиції UQCFVA470JAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCFVA470JAT2A\500 | Виробник : AVX Corporation |
Description: CAP CER 47PF 250V 0805 |
на замовлення 1598 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |