Технічний опис UQCFVA560JAT2A500 AVX
Description: CAP CER 56PF 250V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 56 pF.
Інші пропозиції UQCFVA560JAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCFVA560JAT2A\500 | Виробник : KYOCERA AVX |
товару немає в наявності |
Description: CAP CER 56PF 250V 0805Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±5% Features: High Q, Low Loss Voltage - Rated: 250V Package / Case: 0805 (2012 Metric) Temperature Coefficient: A Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: RF, Microwave, High Frequency Thickness (Max): 0.051" (1.30mm) Part Status: Obsolete Capacitance: 56 pF |