Технічний опис UQCFVA820JAT2A500 AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 82pF C0G 0805 5% Tol.
Інші пропозиції UQCFVA820JAT2A500
|---|---|---|---|---|---|
UQCFVA820JAT2A\500 | Виробник : AVX Corporation |
Description: CAP CER 82PF 250V 0805 |
на замовлення 4264 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |