Продукція > AVX > UQCFVA8R2CAT2A500
UQCFVA8R2CAT2A500
UQCFVA8R2CAT2A500 AVX
UQ-Series-1019108.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 8.2pF C0G 0805 .25pF Tol
на замовлення 990 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA8R2CAT2A\500 UQCFVA8R2CAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 8.2PF 250V 0805
товару немає в наявності