Технічний опис UQCL2A100JAT2A\500 AVX Corporation
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 10pF C0G 0402 5% Tol.
Інші пропозиції UQCL2A100JAT2A\500
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP CER 10PF 200V 0402 |
на замовлення 3872 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
UQCL2A100JAT2A500 | Виробник : AVX |
на замовлення 889 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |