Продукція > AVX CORPORATION > UQCL2A150JAT2A\500
UQCL2A150JAT2A\500
UQCL2A150JAT2A\500 AVX Corporation
UQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 15PF 200V 0402
на замовлення 377 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 15pF C0G 0402 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCL2A150JAT2A\500 UQCL2A150JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 15PF 200V 0402
на замовлення 377 шт:
UQCL2A150JAT2A/500 UQCL2A150JAT2A/500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 15pF C0G 0402 5% Tol
на замовлення 972 шт: